Skúsenosti nad zlato

V Thyreomedical sa snažíme počúvať skúseností nie len povolaných ľudí v rámci Estetickej medicíny, ale aj názory pacientov. Je to pre nás obzvlášť dôležité, nakoľko sme perfekcionalisti k prístupu svojej práce a vždy rozhoduje každý detail. Presne zo spomínaných dôvodov sme vyberali a samozrejme stále vyberáme produkty, s ktorými pracujeme.
Nedávno sme sa rozhodli vytvoriť internetový obchod, kde vám produkty z odborných a svetovo uznávaných laboratórií ponúkame, aby vaša pleť neustále kvitla a potláčala známky starnutia. Poďme si teda trošku priblížiť, čo v Tyhreomedical eshope nájdete.

 

Teoxane, produkty ovenčené svetovými cenami

Švajčiarske laboratóriá TEOXANE sú jedným zo svetových lídrov vo výrobe injektovateľných výplňových materiálov na báze kyseliny hyalurónovej, používaných v estetickej medicíne. Vo vlastnom výskumnom centre, zameranom na omladenie pleti, vyvinuli jedinečnú kozmetickú líniu TEOXANE Cosmeceuticals. Ich produkty sú účinné v boji proti známkam starnutiu. Perfektne hydratujú a tým spevňujú pokožku. Podieľajú sa na obnove buniek a tkaniva.
Vo svete sa radia medzi jednotky v kvalitnej kozmetike a produktoch určených na obnovu pleti a zato si vyslúžili niekoľko svetových uznania prestížnych ocenení.

 

Teoxane ako kozmetika

V rámci produktov je škála ponuky oveľa širšia, ako len injektovateľné materiály. Značka Teoxane sa zameriava aj na kozmetické prípravky, ktoré predstavujú širokú radu krémov, kozmetických prípravkov a dekoratívnej kozmetiky. Okrem iného sú tieto výrobky vhodné aj ako predpríprava pokožky pred estetickými ošetreniami a zákrokmi a navyše predlžujú výsledky a účinky estetického zákroku. Ďalšou skvelou správou je aj informácia, že neobsahujú žiadne parabény ani fenoxyetanol a sú samozrejme dermatologicky testované. Teoxane kozmetické výrobky nájdete v Thyreomedical eshope.

 

Thyreomedical eshop

V Thyreomedical sa snažíme ponúknuť vám čo najviac, a tak sme na základe aj vašich žiadostí zhotovili eshop, v ktorom okrem Teoxane kozmetiky nájdete aj špeciálne produkty a náplaste na liečbu jaziev Biodermis. O nich si však viac porozprávame v inom blogu.
V rámci Teoxane kozmetiky nájdete v našom eshope denné a nočné spevňujúce krémy na všetky tipy pokožky, masky, micelárne vody, korekčné make-upy, očné krémy, séra, a pod. Ak máte problém s výberom správnej kozmetiky alebo sa neviete rozhodnúť, ktoré výrobky sú vhodné pre vašu pleť, obráťte sa na nás. Radi vám poskytneme rady a odporúčania.

 

LETNÁ AKCIA

…ktorá sa neodmieta. V lete je vaša pleť vystavovaná slnečným lúčom, veterným podmienkam, prachovým časticiam a iným nečistotám oveľa viac, ako v iných ročných obdobiach. Je preto potrebné dodávať jej neustálu výživu a hydratáciu, nakoľko práve v tomto období je veľmi namáhaná a môže dochádzať k rýchlejšiemu starnutiu a tvorbe vrások. Ideálnym receptom je naša skvelá LETNÁ PONUKA za akciové ceny na:
1. Letné trio Teoxane
2. Letné duo Teoxane

 • Letné TRIO TEOXANE
  Celodenná letná starostlivosť, ktorá obsahuje:
  -RHA MICELLAR SOLUTION (200 ml): pokožku ráno a večer dôkladne očistí, osvieži a upokojí.
  -ADVANCED PERFECTING SHIELD SPF 30 (50 ml): dokonale zjednotí, rozjasní pleť a poskytne optimálnu UV ochranu a anti-aging starostlivosť pre pokožku počas dňa.
  -DEEP REPAIR BALM (30 ml): upokojí a hĺbkovo hydratuje slnkom namáhanú pokožku

 

 • Letné DUO TEOXANE
  Spojenie produktov, ktoré chráni a hydratuje Vašu pokožku a dodáva jej potrebné živiny. Obsahuje:
  -RHA SERUM (30 ml): obľúbený produkt z rady Teoxane Cosmeceuticals s hydratačným a revitalizačným účinkom. Ako súčasť dennej i nočnej kozmetickej starostlivosti vypína, chráni a hydratuje pokožku.
  -ADVANCED PERFECTING SHIELD SPF 30 (50 ml): tónovaný anti‐aging krém so širokospektrálnym ochranným faktorom, s vysokou koncentráciou antioxidantov, peptidov a hydratačných zložiek, ktorý chráni pokožku pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi a UV žiarením, znižuje oxidačný stres a zároveň tiež rozjasňuje a zjednocuje tón pleti. Je vhodný aj ako podklad pod make‐up.

 

 

Thyreomedical eshop – len kvalitou a skúsenosťami overené produkty