Dvojitá brada. Prečo?

Dvojitá brada je častým estetickým problémom ako u žien, tak aj u mužov. Často je pripisovaná vyššej váhe, avšak môže byť dôsledkom genetiky, či nesprávneho držania tela.
V staršom veku, keď pokožka začne strácať kolagén a elasticitu, začína koža klesať a tak je tu opäť problém dvojitej brady.
K odstráneniu dvojitej brady často vyzývajú korektným cvičením, či laserovým odstránením. My však prinášame aj ďalšiu možnosť, menom Sagoni Melt, ktorú ponúkame u nás v Thyreomedical. O čo ide? Dozviete sa v dnešnom blogu o dvojitej brade a jej eliminácii a odstránení inovatívnou cestou. 

 

 

Nová alternatíva v liposukcii

NOVÁ ALTERNATÍVA pre lokálnu liposukciu – Ošetrenie dvojitej brady (podbradku) prichádza pod názvom Sagoni Melt.
Ponúka overené účinky:

  • v zlepšení a modelovaní spodnej časti tváre
  • v redukcii lokálneho podkožného tuku
  • v redukcii lokálneho nadbytku tuku, podbradku a korekcie po liposukcii

 


Inovácia SAGONI MELT

Táto revolučná pomoc zabezpečuje rozklad tukových buniek. Buďme trošku odbornejší a pozrime sa nato, ako to funguje.
Transportuje mastné kyseliny do mitochondriálnej matrix pri odbúravaní tukov. Nastáva hydrolýza triglyceridov v tukových bunkách. Spôsobuje vypúšťanie ošetrovanej oblasti stimuláciou lymfatického systému a zlepšuje cirkuláciu krvi a kapilárneho systému.

O všetko sa starajú hlavné aktívne zložky, ako Voda (Aqua), Carnitine, Caffeine, Sodium Deoxycholate 0,175 %, Methylsilanol Mannuronate, Cynara Scolymus Extract, Thiamine HCl, Pyridoxine HCl, Sodium Riboflavin Phosphate, Panthenol, Ginkgo Biloba Extract, Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sorbic Acid, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride.

 

Sagoni Melt ako dôkaz

Sagoni Melt je určený na profesionálne použitie. Ide o sterilný dermatokozmetický produkt, ktorý je dermatologicky testovaný. Nie je testovaný na zvieratách a je bez farbív a parabénov.
Napokon ako dôkaz si prezrite fotografie pred a po aplikácii Sagoni Melt.
V prípade, že vás táto nová metóda liečenia zaujala alebo máte ďalšie otázky, obráťte sa na nás v Thyreomedical.

 

Thyreomedical 
www.tmedical.sk

 

 

 

Problém zvaný dvojitá brada