Niečo o Plazmaterapii

Plazmaterapia alebo ak chcete Drakuloterapia. Iste ste už počuli o tejto metóde ošetrenia, na ktorú sa používa vaša vlastná krvná plazma, presnejšie jej prirodzený regeneračný účinok. V dnešnom blogu si povieme viac o tejto revolučnej metóde omladenia, v rámci estetickej medicíny, ktorý praktizujeme aj u nás v Thyreomedical.
Ak ste za prirodzenosť a prírodné zložky, potom je tento článok určený priamo vám.


Revolučná metóda

Poďme sa teda spoločne pozrieť nato, prečo sa Plazmaterapia označuje za revolučnú metódu. Krvná plazma má totiž účinok na bunky, ktoré dokáže reštartovať na úroveň fungovania veku okolo 25 rokov. Práve tento spôsob omladenia je revolučným postupom a navyše je omnoho trvalejší oproti iným metódam.
Autonómna plazma nazývaná ako MeaPlasma znamená v estetickej medicíne doslova zázrak. Omladzovacie zákroky využívajú cudzorodé látky. Pri Drakuloterapii sa však aplikuje vlastná krv, ktorá nemá v rámci zloženia konkurenciu v žiadnom inom kozmetickom sére. Obsahuje totiž mnoho prírodných proteínov a rastových faktorov, ktoré majú vysokú účinnosť v korekcii buniek.

 

Buďme trošku konkrétnejší

Prirodzená obranyschopnosť pokožky a súčasná obnova tvorby vlastného kolagénu. To sú atribúty, ktoré krvná plazma podnecuje. Z medicínskeho hľadiska vieme, že krvné doštičky, ktoré sú súčasťou krvi sú dôležité pri hojení poranení a obnovujú a tvoria vlastný kolagén. V rámci tohto procesu vzniká množstvo rastových faktorov, následne fibroplastov, čoho výsledkom je pevnejšia a plnšia pokožka, ktorá nepozná vrásky. Plazmoterapia navyše pôsobí ako prirodzená prevencia proti starnutiu a ochabovaniu pokožky. 

 

Poškodená pokožka            Obnovená pokožka

 

Aplikácia a výsledky

Ako každého zákazníka, tak iste aj toho potencionáleho zaujíma, ako sa zákrok robí a či je bolestivý. Samotná aplikácia sa vykonáva pomocou Vital Injectora do lokálne znecitlivenej, hlbšej časti pokožky. Nejde teda o bolestivý zákrok. Celková aplikácia trvá okolo 60 minút. Pokiaľ túžite po dlhotrvajúcom výsledku a vašej celkovej spokojnosti, doporučujem zákrok niekoľkokrát za sebou zopakovať.
Po aplikácii sa môže vyskytnúť mierne začervenanie, ktoré do 1-3 hodín úplne vymizne. Výnimočne môžu v mieste vpichu vzniknúť drobné modrinky, ktoré zmiznú o pár hodín.
Zákrok robíme celoročne, avšak tesne po ňom sa neodporúča vystavovať ošetrovanú časť slnečnému žiareniu.

Zmena dezénu pokožky

Thyreomedical 
www.tmedical.sk

Plazmaterapia, familiárne známa ako Drakuloterapia