Nie vždy je príroda štedrá

V živote musí existovať rovnováha. V jednoduchosti, niekde máme dopriate, inde zasa odobraté. V dnešnej progresívnej dobe však vieme tej „neposlušnej“ prírode trošku pomôcť. Medicína ide dopredu míľovými krokmi a tak, čo sa v minulosti v estetickej medicíne zdalo ako neprirodzený vzhľad je dnes už minulosťou. Chcete dôkaz? Prečítajte si dnes o výplni pier podľa nášho receptu. A teda podľa receptu Thyreomedical.

 

Plné pery sú výsadou každej ženy

Ktorá žena by nechcela, aby na jej perách zažiaril rúž, či lesk v rôznych odtieňoch? Ruku na srdce, na úzkych, zle vytvarovaných perách veru šťavnato nevyznie. Myslím, že nepoviem novinku, keď použijem tvrdenie, že žiarivé farby najlepšie vyniknú na plných perách, o ktorých už nemusíte len snívať. Snáď najžiadanejší estetický zákrok dokáže úžasne vytvarovať prirodzené plné pery. Ak už siahnete po vylepšení, neznamená to, že musíte absolvovať výplň oboch pier. Vylepšiť niekedy stačí len klesnuté ústne kútiky, či nápravu nepravidelnej vrchnej pery. Niekedy stačí skutočne málo, aby sa vaše pery stali dokonalými a vy sebavedomými ženami.

 

Vylepšenie, ktoré navráti ženský pôvab

Výplň pier nie je len o dodaní objemu, ale zároveň im poskytujete aj hebkosť, nakoľko sa doplnením kyseliny hyalurónovej obnovuje súčasne prirodzená hydratácia a tak sa pery stávajú jemnými a sviežimi. Vďaka nej dokážeme zvýrazňovať kontúry pier, korigovať vyšpúlenie, ovisnuté kútiky a samozrejme ich plnosť.
Vekom sa stráca aj okraj pier, vytvárajú sa jemné linky, či vrásky v okolí úst. To všetko patrí do kategórie výplne pier. V Thyreomedical vám navrátime prirodzený vzhľad zdravých plných pier.

 

 

Nebojte sa bolesti

Mnohé z vás túžia po plných a sviežich perách, no odrádza ich bolesť a nevedomosť celkového priebehu ošetrenia. Tak sa trošku pozrime aj nato, ako sa tento „zákrok“ vykonáva.
Prostredníctvom tenkej ihličky aplikujem za pár minút látku do pier. Ošetrované miesto pred vykonávaním vpichov, aplikáciou špeciálnej látky znecitliviem. Pravdou je, že priamo po „zákroku“ môže nastať jemné začervenanie a ľahký opuch, ktorý však zvyčajne v priebehu dňa úplne zmizne. Nič nadprirodzené, ani nič netradičné. Takže strach pokojne odložte doma na poličku a zájdite si ku nám po vytúžené pery.

 

Čomu sa po aplikácii vyhýbať

V žiadnom prípade sa nevystavujte po aplikácii výplne pier priamemu slnku, či opaľovaniu. V zimnom období vynechajte vonkajšie aktivity a to do doby, kým vám opuch , či začervenanie úplne nezmiznú. Ošetrených pier sa nedotýkajte aspoň 6 hodín po aplikácii, rovnako nepite alkoholické nápoje a nevykonávajte žiadne cvičenie. Šesť hodín po kúre môžete pery jemne umyť vodou. Ak starostlivo dodržíte všetky odporúčania, o pár hodín si môžete užívať vaše nové JA.
Ak ste sa práve odhodlali, že idete do toho, stále majte na mysli jeden krásny citát: „Ženy musia byť milované, ak majú zostať krásne.“

Tesne po zákroku, môže nastať začervenanie, či mierny opuch

 

 

Kozmetický produkt ako pravá ruka

Bez správne zvolenej kozmetiky by sme len ťažko dosahovali spokojných výsledkov. Ako som už mnohokrát spomenul, v Thyreomedical používame inovatívnu a patentovanú technológiu produktov švajčiarskej značky Teoxane. Ich patentovaný proces výroby ako prvý na trhu zohľadňuje špecifiká pohyblivých oblastí na tvári.
Pre pery sú v ponuke hneď viaceré produkty. Informujte sa u nás www.tmedical.sk

 

Thyreomedical 
www.tmedical.sk

 

 

 

 

Pery ako dôkaz zmyselnosti a príťažlivosti