Bola raz jedna kyselina hyalurónová

A práve  ňou začíname náš príbeh v oblasti estetickej medicíny a tiež prvý príspevok vôbec v našom blogu. Množstvo z vás totiž netuší, čo presne tá nejaká kyselina, začínajúca  na písmenko „H“, ktorá sa navyše ťažko vyslovuje je. Nuž dovoľte mi ju v nasledujúcich riadkoch predstaviť bližšie, nakoľko u nás v Thyreomedical pracujeme výrazne aj s ňou.

 

Niečo viac o kyseline hyalurónovej

Práca s touto priehľadnou látkou ide ruka v ruke s prirodzenosťou, nakoľko samotná kyselina hyalurónová je súčasťou bunkových stien každého organizmu, či už v slizniciach, dýchacích cestách, kĺbových tekutinách, ďasnách a inde. Prečo je tak významná v estetickej medicíne? Jej najväčšie množstvo sa totiž nachádza v pokožke a to zabezpečuje pružnosť pleti. Tá sa však pribudajúcim vekom stráca. Vo veku okolo 40 rokov je organizmus schopný produkovať len 50% kyseliny hyalurónovej a preto sa objavujú výrazné známky starnutia, či iné zdravotné ťažkosti.

 

Bojovníčka proti starnutiu

Nikto z nás nemladne, no v dnešnej pokrokovej medicíne dokážeme všetci starnúť s noblesou. Kvalita pokožky spočíva v dostatočnej hydratácii. Práve tento účinok vykazuje  kyselina hyalurónová a tak sa stala dôležitou látkou, s ktorou veľmi radi a často pracujeme. Viaže vlhkosť a tak zostáva pokožka pevná a jemná. Tento faktor je veľmi dôležitý v estetickej medicíne, nakoľko je ideálny pre korekciu vrások, zníženie ich výskytu, kontúr tváre, jaziev, ochabnutej kože, skrášľovaní pier, úpravu dekoltu a iné.

 

Obnovenie objemu tváre

 

S čím v Thyeromedical pracujeme?

Veľmi nám záleží na prirodzenom výsledku a spokojnosti našich zákazníkov. Práve preto sme starostlivo vyberali spomedzi množstva kozmetických prípravkov, ktoré dnešný trh ponúka. Veľká spokojnosť lekárov a pacientov napokon rozhodla a u nás v Thyreomedical používame inovatívnu a patentovanú technológiu produktov švajčiarskej značky Teoxane. Ich patentovaný proces výroby ako prvý na trhu zohľadňuje špecifiká pohyblivých oblastí na tvári.


 

Mimika, výrazy tváre a prirodzený vzhľad

Rada spomínaných výplňových materiálov na báze kyseliny hyalurónovej má schopnosť prispôsobiť sa mimike na tvári, pohybu kože, osvieži váš vzhľad, dodá vitalitu a zvýrazní črty tváre. Ide práve o pohyblivé časti tváre, medzi ktoré radíme pery, čelo, okolie pier, líca, vrásky medzi nosom a ústami, vrásky v okolí očí, a podobne. Po ich aplikácií zistia zákazníci, že ich pokožka zostane viac hydratovaná, vyhladená a opäť nadobudne elasticitu. Obnovia sa prirodzené črty tváre a vy budete opäť vyzerať sviežo a atraktívne.

 

Thyreomedical 
www.tmedical.sk

Kyseliny Hyalurónová odkrýva tajomstvo mladosti